KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 16406076
nr 1640 6076
Blyerts
Iwar Donner, Danvikstullsbron. Signerad, daterad 1933, med dedikation. Bildmått: 25x36 cm, yttermått inklusive ram: 34x46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2024
kl 20:19:17
1/9 22:09:38